čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Základní tandemový let

zobrazeno: 85769× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Category: Flying&Sightseeing Flights, Flying&Sightseeing Flights, In the air (Flights and paragliding)

Locality: Javorový vrch u Třince, Ondřejník - Skalka (Beskydy)

Demand

Základní tandemový let je vhodný pro vás, kteří si chcete vyzkoušet pocit letu, chcete se v doprovodu zkušeného pilota podívat na krajinu jinak, než jak jste zvyklí.

 

Options and prices:

Package code:Option:Price without VAT:Price with VAT:
AKT 198 459 1 osoba 1 499,94 CZK 1 800,- CZK

Buy:

Option: Locality:
Date: Pieces:
 

Contents of the package:

Průběh letu:

Před vlastním letem probíhá krátká příprava a komentář k letu včetně instrukcí pro přistání. Bude vám nastavena sedačka na vaši velikost a s pilotem si nacvičíte sílu a rychlost potřebnou pro rozběh při startu. V případě vašeho zájmu vám může instruktor vysvětlit základní principy „klouzání“. Pak vás instruktor posadí do sedačky, připoutá a připne leteckou přilbu.

Následuje krátký rozběh směrem z kopce dle pokynů instruktora a pak již samotný let. Během tandemového letu budete sedět vpředu před instruktorem a výhled na okolní krajinu tak bude přímo před vámi.

Let trvá cca 8 – 15 minut podle aktuálních meteorologických podmínek.
Přistání na svahovém kluzáku je nenáročné, jedná se většinou jen o dokročení na zem. Poslední fáze zahrnuje balení kluzáku.

Pokud si s sebou vezmete fotoaparát či kameru, můžete si let a jeho průběh zaznamenávat, toto však doporučujeme spíše u termického létání. Často je příjemné se jen tak kochat a nezatěžovat se obsluhou elektroniky.

Let v tandemovém kluzáku je určen pouze pro jednoho pasažéra. Po předchozí domluvě lze však zajistit, aby současně odstartovalo více tandemových padákových kluzáků.

  • základní tandemový let na padákovém kluzáku
  • zapůjčení vybavení potřebného pro let
  • vývoz na start
  • nadstandartní servis a instruktáž zkušených instruktorů paraglidingu
  • nevšední zážitek
 

Information

Physical conditions:

- není vyžadována žádná zvláštní fyzická kondice, pouze uběhnout cca 10-15m - hmotnost do 120kg

Total time:

Co se týká časové náročnosti celého letu i s výjezdem na startoviště a přípravou na let, počítejte s 60ti až 90ti minutami.

Audience:

Diváci mohou pozorovat předletovou přípravu či let přímo z místa startu, a nebo mohou sledovat ukončení letu v místě přistání. Na všech těchto místech jsou vhodné podmínky jak pro fotografování, tak pro natáčení na kameru.

Wear, outfit:

Pro samotný let vám doporučujeme pevnější obuv (trekkingové nebo kotníkové boty), dlouhé kalhoty a větruvzdornou bundu, ve dnech s intenzivním slunečním zářením doporučujeme také sluneční brýle.

Season:

Tento typ tandemového letu nabízíme pro celoroční létání. Na všech našich terénech se však nejčastěji létá v období od března do října.

Weather:

Základní tandemové lety realizujeme při slabých a středně silných větrech do 8m/s v závislosti na specifických vlastnostech jednotlivých letových terénů. Podle vašich časových možností a aktuálních povětrnostních podmínek volíme takové letové terény, které jsou pro aktuální směry větrů vhodné.

When best to order::

Objednávat je nejlépe týden předem. Dva dny do předu vám potvrdíme realizaci, nebo ji přesuneme na jiný vhodný termín.

Additional services/programmes:

Skupinový let několika tandemů:

Skupinový tandemový let je určen vám, kdo si chcete tandemový let vychutnat najednou s vašimi přáteli či rodinou. Můžeme vám zajistit skupinový let třeba i pěti tandemů najednou. Budete se ve vzduchu potkávat, můžete spolu na dálku komunikovat, budeme spolu točit jedno stoupání. Je to zážitek, který se skupinou násobí.

Cena za skupinovou formu tandemových letů:

Zdarma Lokality našich Skupinových tandemových letů:

- Beskydy (Javorový vrch, Ondřejník-Skalka).

Způsob objednání skupinového tandemového letu:

Nejlépe týden před předpokládanou realizací tandemového letu je potřeba se s pilotem domluvit na tom, že máte zájem o skupinový tandemový let a nahlásit mu počet osob, které s vámi poletí. Pilot poté zajistí vše potřebné pro realizaci takovéhoto letu. Pokud by skupinový let nebyl ve vámi vybraném termínu možný, nabídne vám pilot termín alternativní.

Fotografování průběhu letu na SD kartu:

Fotografie z tandemového letu poskytují vám i vašemu doprovodu rychle dostupnou připomínku zajímavého zážitku. Pokud se s tandem pilotem při jeho rezervaci domluvíte na fotografování, bude vás po letu čekat SD karta a na ní vaše fotografie. Vy tak získáte fotografie z vašeho letu spolu s SD kartou o kapacitě 2GB, kterou pak můžete používat ve vaší vlastní digitální technice.

Cena fotografií včetně 2GB SD karty:400 Kč

Způsob objednání fotografování: Vždy je potřeba už při rezervaci objednat tuto službu nebo se přímo s vybraným pilotem na vašem požadavku domluvit. Běžně s digitální zrcadlovkou tandemy nelétáme a proto musíme včas vědět o vašem zájmu. Platbu SD karty s fotografiemi provedete až na místě po jejím předání.

Natáčení na širokoúhlou SD kameru:

Technika se stále zlepšuje a přizpůsobuje našim potřebám a tak i natáčení tandemového letu přímo na SD kartu už není nic složitého. Už nemusíte čekat na počítačové zpracování, záznam vám můžeme předat ihned po přistání.

Cena video záznamu včetně 2GB SD karty: 400 Kč

Způsob objednání video záznamu: Vždy je potřeba už při rezervaci objednat tyto služby nebo se přímo s vybraným pilotem na vašem požadavku domluvit. Běžně s touto mini kamerou tandemy nelétáme a proto musíme včas vědět o vašem zájmu. Platbu SD karty s videozáznamem provedete až na místě po jejím předání.

Studying at the R. W. University, DHL

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2022 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.