čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Tandemové lety z Javorového

zobrazeno: 53475× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Category: Flying&Sightseeing Flights, Flying&Sightseeing Flights

Locality: Javorový vrch u Třince

Demand

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet létání bez jakékoli předchozí průpravy, nabízíme lety na dvoumístném padákovém kluzáku se zkušeným pilotem - instruktorem.


Javorový vrch nabízí ideální podmínky pro tandemový let a rozhled do všech stran, který je umocněn výškou letu. Zkušený instruktor Vám vysvětlí základní pravidla bezpečného zážitku, zodpoví vaše dotazy a společně se odlepíte od země a vychutnáte si pocit volnosti.  Vše si samozřejmě můžete nafotit nebo natočit na kameru. Na místě se můžete navíc domluvit na „termickém letu“, kdy využijete vzdušných proudů k vystoupání nejméně 200m nad místo startu, nebo na přeletu při kterém se pokusíte pro změnu uletět co největší vzdálenost. Vše samozřejmě za příznivých meteorologických podmínek, které jsou nezbytné pro realizaci tandemového letu.

 

Options and prices:

V případě zvláštního přání, programu na míru, či zařazení tohoto balíčku do Vašeho komplexního programu Vám rádi zpracujeme nabídku, proto použijte náš poptávkový formulář.

Package code:Option:Price without VAT:Price with VAT:
AKT 242 548 Tandemový let z Javorového pro 1 osobu bez DVD 1 249,95 CZK 1 500,- CZK
AKT 243 549 Tandemový let z Javorového pro 2 osoby bez DVD 2 499,90 CZK 3 000,- CZK
AKT 244 550 Tandemový let z Javorového pro 1 osobu včetně DVD 1 583,27 CZK 1 900,- CZK
AKT 245 551 Tandemový let z Javorového pro 2 osoby včetně DVD 3 166,54 CZK 3 800,- CZK

Buy:

Option: Locality:
Date: Pieces:
 

Contents of the package:

  • Zapůjčíme Vám kompletní vybavení pro realizaci kurzu
  • Před letem Vás provedeme krátkou instruktáží.
  • Zkušený instruktor vás bezpečně dopraví do vzduchu a zpět na zem
  • Vše můžeme nafilmovat a nafotit profesionální technikou a Vy dostanete DVD s Vašim záznamem letu.
 

Information

Physical conditions: Pokud si ohledně vašich tělesných předpokladů nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat a vše prokonzultujeme s ohledem na vaši bezpečnost a pohodový průběh tandemu. Nejsou třeba žádná povolení a potvrzení od lékaře. Tandemového letu se můžete zúčastnit od 15 let. Do 18 let však potřebujete souhlas zákonného zástupce.
Total time: Standardní doba letu je 10 – 15 minut. Spolu s dopravou na start a přípravou k letu včetně krátké instruktáže trvá celá akce přibližně 60 minut.
Number of participants: Počet osob na je limitován kapacitami instruktorů a vybavením. Neváhejte nás kontaktovat a aktuální stav si ověřit.
Audience: Diváci jsou vítáni. Můžete si přinést fotoaparáty nebo kamery a přípravu na tandemový let náležitě zdokumentovat ze země. Pak už Vám nezbývá, než počkat například v útulné chatě na Javorovém vrchu, až se piloti vrátí :-)
Wear, outfit: Doporučená výbava: pevná kotníková obuv (např. trekkingová nebo jiná turistická), teplejší oblečení (dlouhé nohavice a rukávy - nahoře fouká). Pokud fotografujete, doporučujeme aparát s sebou, za letu pořídíte nezapomenutelné snímky
Season: Duben až září - v zimních měsících doporučujeme zimní tandemový let z Javorového!
Weather: Tandemový let lze uskutečnit pouze za povětrnostních podmínek, které dovolují jeho bezpečný průběh. Při silném větru nebo bouřce není realizace z bezpečnostních důvodů možná.
When best to order:: Doporučujeme objednávat několik dní před akcí z důvodu omezené kapacity kurzu a možnosti předpovědi počasí
Additional services/programmes:

Aktivitu můžete spojit s jedním z dalších programů na Javorovém vrchu.

  • V případě zájmu nabízíme pořízení kvalitního DVD se záznamem Vašeho letu.
  • Na místě (podle aktuálních termických podmínek) lze přiobjednat termický let, tj. let s převýšením alespoň 200 m nad výšku startu v trvání min. 25 minut, nebo přelet na tandemovém kluzáku (snahu o překonání co největší vzdálenosti od místa startu. Místo přistání plánuje pilot během letu podle aktuálních termických podmínek. Doprava zpět je zajištěna)

Můžeme Vám zařídit ubytování na chatě na Javorovém, programy pro Vaše děti, večerní grilování i noční pochod na Javorový.

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2022 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.