čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě

zobrazeno: 137672× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Category: On castles and chateaux, All flavors, On castles and chateaux, With good food and drinks, With wine, Tour Packages of all flavors

Locality: Jižní Morava, Znojmo

Demand

Plánujete firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do moravských vinných sklípků? Potřebujete pomoci s organizací svého zájezdu/programu? Tak právě pro Vás jsme ve spolupráci se společností Znovím Znojmo připravili zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě.

Vřelého přijetí se vám dostane v premonstrátském klášteře v Louce u Znojma, který byl po staletí jedním z nejvýznamnějších klášterních komplexů ve střední Evropě.

Klášter založil roku 1190 znojemský kníže Konrád Otta se svou matkou Marií. Díky mimořádně příznivému duchovnímu klimatu v Louckém klášteře vznikaly – a v průběhu staletí též přestavbami zanikaly – nevšední ukázky architektury, doplněné řadou dalších uměleckých artefaktů. Připomeňme si například jedinečnou klášterní knihovnu, která se po zrušení kláštera v rámci josefinských reforem přestěhovala do premonstrátského kláštera na pražském Strahově.

Současné dění v Louckém klášteře je úzce propojeno se jménem společnosti Znovín Znojmo. Čeká tu na vás Návštěvnické centrum, obrazová galerie, bednářské a vinařské muzeum, prodejna vín a řada dalších zajímavostí. Cesta za znojemskými víny proto začíná právě tady. Protože louckým premonstrátům kdysi patřily nejrozsáhlejší vinice na Znojemsku, vybudovali počátkem osmnáctého století pod klášterem v Louce náležitě rozlehlé vinné sklepy. V temnu a tichu, za příznivé vlhkosti a teploty tu nyní odpočívá téměř milion lahví znovínských vín. Jednou z historicky nejcennějších památek Louckého kláštera i České republiky je unikátní románsko-gotická krypta, skrytá v podzemí klášterního kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava. Několikrát ztracený a pokaždé znovuobjevený poklad nyní oslňuje návštěvníky svou staletou krásou. Návštěva krypty je součástí pravidelných prohlídek klášterního komplexu.

 

Options and prices:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cenu si můžete určit i vy sami a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám Váš program na Jížní Moravě připravíme a naceníme dle Vašich přání a možností.

Contents of the package:

Poradíme Vám a zorganizujeme celou akci od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Standardním obsahem zájezdu/akce/programu jsou tyto položky: 

  • Doprava na místo - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava; Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání; 
  • Návštěva vinic a návštěvnického centra a ochutnávka vín v Louckém klášteře. Návštěvnické centrum Znovínu Znojmo sídlí v historických přízemních prostorech Louckého kláštera. Získáte tu zevrubné informace nejen o Vinařském turistickém programu, ale i o provozu Moravského sklípku a Malovaného sklepa v Šatově, o sezónních ochutnávkách vín ve stáncích na vinici Šobes a na vinici v Havraníkách, v části Křížového sklepa v Příměticích, ve Znojemském podzemí a na Znojemském hradě. V Návštěvnickém centru rovněž nabízíme ochutnávky několika vzorků vín a informace o organizovaných prohlídkách klášterního komplexu.
  • Prohlídky Louckého kláštera.Chcete-li se seznámit podrobněji s historií kláštera a poznat místa, kam se běžní návštěvníci nedostanou, pak Vás zveme na organizovanou prohlídku. Program zahrnuje prohlídku obrazové galerie, románské krypty, bednářského a vinařského muzea, štukových sálů a sklepů. Prohlídka je zakončena ochutnávkou pěti vzorků vína. Každý návštěvník získá stylový suvenýr – „koštovačku“. Řidičům a abstinentům nabízíme lahvičku vína o obsahu 0,187 l. Pro skupiny nad patnáct osob můžeme prohlídku přizpůsobit dle dalších požadavků. Délka prohlídky je asi 90 minut, vstupné – děti 30,– Kč, dospělí 70,– Kč/osobu včetně ochutnávky a suvenýru „koštovačky“.
  • Přímo v Louckém klášteře nabízíme komplexní servis pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení nebo kurzů s doprovodným vinařským programem, rautů, řízených degustací, přednášek a naučných ochutnávek. Pro větší akce jsou ideálním místem barokní štukové sály s kapacitou až 300 míst, kde je k dispozici 75 stolů ze světlého dřeva a 300 židlí ze stejného materiálu. Ochutnávky vín lze uspořádat až pro 120 osob najednou přímo v klenutých klášterních sklepech anebo v prostorách obrazové galerie. Zajištění cateringu a občerstveníje samozřejmostí.
  • Nabízíme i další služby, například ozvučení, promítání firemních prezentací, hudbu, rytířské souboje a další.
  • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů;
 

Information

Physical conditions:

Program je určen pouze osobám starším 18 let. Nejsou potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Total time:

Obvykle se jedná o celodenní nebo alespoň celovečerní program - 6 a více hodin s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám.

Number of participants: Omezen pouze kapacitou podzemí Louckého kláštera, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro 350 osob;
Wear, outfit:

Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Season:

Celoročně. Pozor však na exponované termíny. Sezóna pro veřejnost je duben až září. Pro objednané skupiny je mnohem volněji tedy od října do konce března.

Weather:

Pobyt v podzemí není závislý na počasí;

When best to order::

Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme ještě zajímavé termíny na výběr. Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

Additional services/programmes:

Návštěva sklepů Louckého kláštera ve Znojmě může být součástí vašeho firemního programu, školení či poznávacího zájezdu  na Jížní Moravě. Kromě již výše uvedených služeb vám rádi zajistíme nápříklad i návštěvů Lednicko-valtického areálu. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí, projížďky na segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

Reference

More Packages

An Evening with the Perfume of Slivovice, Ultimate Kopřivnice - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, New Zealand Cruises&Experiences - MILFORD SOUND, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Livecooking, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Rendezvous with a Pilsner Legend – wrap your brain round some serious beer science, Štramberská hradní akademie pro děti, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, , Šermířská pohádka, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Winter adventure in the Wallachian Kingdom or the best of winter activities, HOOBBITON (HOBITÍN) - exkurze do říše fantazie, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Ultimate Štramberk, , To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Weddings at Holešov chateau, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Firemní program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Emigration to the Wallachian Kingdom, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Fresh ideas for company events, Entertainment program not only with golf around the castle Hukvaldy, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Casino Royale, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Faculty of Distilling and Slivovice Studies, Wallachian Royal University, Nový Jičín ultimate experiences with WELLNESS HOTEL ABACIE****, Ultimate Radhost region with Hotel Troyer**** in Trojanovice, Ultimate Trojanovice - tour to Beskydy Mountains with program, Ultimate Nový Jičín - excursion into the foothills of Beskydy Mountains, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Štramberk Castle treasure hunt, Faculty of Wallachian Sports and Games, Wallachian Royal University, Stramberk ultimate experiences with Roubenka hotel***, Ukázky dravých ptáků s výkladem, A Radegast treasure hunt for companies and groups, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, CESTA KOLEM SVĚTA NA MÍRU, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Interiérová LED a UV show , Ultimate Lysa hora with Mountain hotel Sepetna***, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Firemní program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, , Winter adventure in Beskydy, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Štramberk Castle Academy (including accommodation), Wallachian Citizenship Ceremony, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Travel back in time and discover the Holešov chateau, NOVÝ ZÉLAND pro Rodiny s dětmi (Self/share drive), A Non-Traditional Visit to the Kingdom of Slivovice, Den v dakarském bivaku, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny
Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2020 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.