čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flights Wallachian kingdom New Zealand

About us | Utilization of packages | Sellers | Reference | To download | Sitemap | General conditions | Protection of personal data | Cooperate with us | Contact
Seller´s sign in | Basket

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ULTIMATE EXPERIENCES

Experiences/packeges for Everyone Events/tours for Companies/Groups

Activity/tour search

 
 

Subscribe for newsletter

Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína

zobrazeno: 80170× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Category: At Stramberk castle, On castles and chateaux, At Stramberk castle, With wine

Locality: Česká republika, Hrad Štramberk, Moravskoslezské Beskydy, Štramberk, Valašské království

Demand

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, zájezd do Beskyd a na Valašsko a je zrovna prohibice nebo máte již dost slivovice? Vyzkoušejte naše programy pro milovníky vína!

Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína je program, který jsme pro Vás připravili spolu s jedním z našich dvorních dodavatelů „Vína pro Královstvjé valaské“ a několikanásobným nositelem titulu "Vinař roku" - společností Znovín a.s. ze Šatova u Znojma. Vydejte se s námi na kouzelnou cestu nejen za pravdú, ale nechejte se unášet vůní a chutí toho nejlepšího ze znovínských sklepů pod vedením zkušeného degustátora.

 

Znovín Znojmo je výrobce tradičních odrůdových vín. Vedle rozmanitého sortimentu tradičních odrůdových vín najdete v naší nabídce také speciality – suché a polosuché pozdní sběry, vína kategorie výběr z hroznů a výběr z bobulí, vína ledová, slámová i šumivá vína – sekty. Naše vína každoročně získávají řady prestižních tuzemských a mezinárodních cen.

 

Options and prices:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte program ekonomický, standardní nebo exkluzivní.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu se v závislosti na počtu osob nejčastěji pohybuje od 900 Kč na osobu a od 9 do 30 tisíc korun v závislosti vybraných a vypitých vínech, počtu osob a době trvání celého programu.

Contents of the package:

Odborná degustace kvalitních vín vedená profesionálním degustátorem. Během programu ochutnáte deset druhů vynikajících vín. Nejdříve společně nahlédneme v malých skupinkách do sklípku a vybereme si vína. Poté se přemístíme do restaurace v Chatě Dr. Hrstky, případně na hradby nebo na zahrádku před restauraci, kde bude probíhat celý program. U varianty B) Vám po celou dobu vaší akce bude hrát cimbálová muzika nebo hudebníci dle vašeho výběru. Na závěr akce obdržíte „Dárkový vinný balíček Valašského království“ a pamětní list.

Varianta A)

 • Seznámení s vínem –Co byste chtěli vědět o vínu, ale báli jste se na to zeptat (someliéra).
 • Virtuální procházka vinařskými podoblastmi Moravy s výkladem.
 • Senzorický test chutí a vůní.
 • Degustace vín – jak na to…
 • Dárkový vinný balíček Valašského království
 • Pamětní list

Varianta B)

 • Seznámení s vínem –Co byste chtěli vědět o vínu, ale báli jste se na to zeptat (degustátora).
 • Virtuální procházka vinařskými podoblastmi Moravy s výkladem.
 • Senzorický test chutí a vůní.
 • Degustace vín – jak na to…
 • Cimbálová muzika
 • Večeře
 • Dárkový vinný balíček Valašského království
 • Pamětní list

Upozornění/varování:

Žádný návštěvník koštu nesmí zbůhdarma šantročit s vínem. Kdo bude přistižen, že ho rozlévá po zemi, sobě na košelu nebo si v něm namáčí pazůry, bude zavřený do hladomorny na Trúbě tak dlouho dokud neslíbí, že to víckrát neudělá.

Při koštu je dovoleno mluvit jen o víně, ženských a nebo zpívat. Kdo bude mluvit o práci, musí okamžitě opustit společnost. Neuposlechne-li, bude mu koštovačka vyměněna za krígl na pivo a bude muset držet krok v pití s ostatními. Jedna koštovačka se pak rovná jednomu kríglu.

 

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Information

Physical conditions:

Košty vín jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí při koštu frflat, že nepije. Kdo by zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny na Trúbě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Total time:

Obvykle asi 4 hodiny. Není však problém délku akce uzpůsobit Vašim přáním a možnostem.

Number of participants:

Obvykle 10 - 50 osob. Počet osob významně ovlivňuje charakter i cenu programu. Vhodnější jsou menší skupinky.

Wear, outfit:

Každý účastník koštu, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Season:

Celoročně. Těšíme se na Vás 365 dní v roce ! Využijte nás zejména od podzimu do jara, kdy máme nejvíce volných kapacit.

Weather:

Víno sa dá naštěstí ochutnávat za každého počasí...

When best to order::

Program objednávejte nejlépe 14 dní předem abychom vám mohli rezervovat vhodný termín a měli čas vše nachystat dle vašeho přání. Snažíme se však vždy vohovět i při objednávkách na poslední chvíli.

Additional services/programmes:

Štramberk je výjimečné místo, kde se na malém prostoru snoubí bohatá historie s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. Váš program zde může obsahovat prakticky vše na co si vzpomenete... Zajistíme Vám program přímo v areálu Štramberské Trúby - vývozy/dopravu na Trúbu (do areálu je vjezd zakázán), hudbu, zábavu, dárky či jiný program z naší nabídky. Vyčerpávající informace o areálu naleznete  na našich stránkách www.stramberskatruba.cz.

Reference

More Packages

Not satisfied with package offered? Need accommodation or other service? Contact us and we help!
 
 
 

Calendar

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 
 
 

Why with us

Do you want to enjoy your leisure time with a range of interesting activities, not only relaxing but learning something new as well?

Come and experience the WALLACHIAN KINGDOM for at least a day!

Specially for you, we have wrapped up some wonderful, unforgettable times into a range of themed ‘Packages of Experiences’.

We are sure that everybody will be able to find something that suits their personality, interests, mood, age and physical ability.

Client:

Username (email):

Password:


Forgotten password
New Customer
 

© Copyright 1997-2020 - Walachian Kingdom ®

Tvorba www - Neofema s.r.o.