čeština English Deutsch Polski Русский

Eshop Flügen Das Walachische Königreich New Zealand

Über uns | Wie vorgehen | Verkäufer | Referenzen | zum Herunterladen | Sitemap | Allgemeine Bedingungen | Datenschutz | Kooperieren mit uns | Kontakt
Dealer Login | Warenkorb

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

ERLEBE DIE SUPERLATIVE

Erlebnisse für jedermann Programme für Firmen und Gruppen

Planer

 
 

Newsletter abonnieren

Cesty kolem světa, Self/share drive cesty a projekty na míru

zobrazeno: 7432x
21.5.2017

Vážení naší přátelé, cestovatelé a klienti,

dlouho jsem přemýšlel jak co nejlépe a přitom stručně uchopit to co všechno umíme, děláme a jak Vám to nabídnout. V podstatě se poslední skoro již 4 roky geograficky pohubuji mezi Novým Zélandem, Austrálií a Evropou a oborově stále nejvíce v cestovním ruchu, marketingu, v IT - informačních technologijích, grafice, fotografii, novinařině, poradenství a konzultačních činností. Avšak s ohledem na podnikatelské projekty našich klientů se mnohem hlouběji dostáváme k problematice EXPORTU, IMPORTU a mezinárodního obchodu vůbec, zahraničních investic, zakládání zahraničních firem, k exportu českých pivních technologií - stavby minipivovarů a pivních lázní atd atd. Naši klienti jsou vesměs lidé nebo firmy, které v zahraničí chtějí nejen cestovat, ale i začít pracovat nebo podnikat. My jim pomáháme najít a zprostředkovat jejich trhy, zorganizovat jejich cesty a komunikovat jejich služby.

Co máme nového?

- Jako novinku Vám nabízíme komplexní zajištění "Tématických cest kolem světa na míru". Jedná se o zajištění cest zejména pracovních, zaměřených na různé oblasti vašeho podnikání, ale i cest soukromých. Každý z nás má svá témata, která ho zajímají - létání, jachting, příroda, památky, lidé, film, historie, architektura kterým dokážeme vaší cestu uzpůsobit. Cestu uzpúsobíme vašemu rozpočtu, poradíme Vám jak letět, zajistíme veškeré formality, rezervujeme ubytování, vstupy na akce a další služby na cestě :-)

Co jsou jsou Self/share drive cesty?

- Self/share drive cesty jsou cesty s vlastní dopravou nebo s dopravou, kde se o náklady na ní dělíte s dalšími lidmi, kteří s vámi cestují stejným směrem a ve stejném čase. Vy si vyberete destinaci a my vám pro ní zajistíme ideální dopravu a kompletní itinerář šitý na míru, rezervace ubytování, tipy ny výlety atd. Pokud se budete chtít dělit o náklady na dopravu s dalšími cestovateli, jsme schopni vám pomoci tyto lidi dát dohromady :-).    

Co jsou Projekty na míru?

- Pomůžeme vám v zahraničí najít konkrétní trhy a vaše potencionální obchodní partnery;

- Zorganizujeme vaše cesty, transfery, půjčení aut, schůzky, tlumočení, fakultativní program; I když se hlavně specializujeme na Nový Zéland, Austrálií a Jížní Tichomoří, nově jsme do našeho portfolia přidali Norsko a Skandinávii a cizí nám není ani Kanada, Spojené státy a většina Asie.

- Navrhneme vaší místní marketingovou komunikaci.

 Kdo jste naší klienti? Pracujeme velice individuálně s každým z Vás:

- Firmy a podnikatelé - chcete rozjet své projekty na nových trzích v Austrálii a na Novém Zélandu? Pomůžeme vám s analýzou trhu, s organizací vaší pracovní cesty, schůzek a doprovodného programu;

- Cestovní kanceláře a Touroperátoři - hledáte nové bezpečné trhy, potřebujete napsat nové zájezdy, zajistit rezervace nebo zajistit specifické cesty pro vaše individuální klienty? Jsme tady pro vás. Disponujeme vynikající znalostí celé řady zemí a problematiky produkce a organizace cest, rozsáhlou fotobankou, personálním zázemím cestovatelů a průvodců.

- Senioři, lidé se zdravotním omezením, lidé hledající specifické aktivity a lidé na pracovních cestách v zahraničí.      

S vaší poptávkou a dotazy nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás :-) 

Ředitel společností Tomáš Harabiš a Tým VK a STS

 

Kalender

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Warum mit uns

Mögen Sie in Ihrer Freizeit etwas Interessantes erleben, aufatmen, und dabei noch von etwas Kenntnis erhalten?

Erleben Sie wenigstens einen Tag im WALACHISCHEN KÖNIGREICH!

Eine Zeit voller Ereignisse, Emotionen und Empfindungen - dieses haben wir in die thematischen „Ereignispakete" eingepackt.

Wir sind davon überzeugt, daß Sie selbst die richtige Auswahl treffen, und Sie wählen das aus, was eben zu Ihrer Natur, Interessen, Laune, Alter, und dem physischen Vermögen paßt.

Klient:

Benutzername (E-Mail):

Passwort:


Passwort vergessen
Neuer Kunde
Erlebe die Superlative
 

© Copyright 1997-2020 - Walachisches Königreich ® - Erlebnispakete

Tvorba www - Neofema s.r.o.