čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Cesty kolem světa, Self/share drive cesty a projekty na míru

zobrazeno: 4690x
21.5.2017

Vážení naší přátelé, cestovatelé a klienti,

dlouho jsem přemýšlel jak co nejlépe a přitom stručně uchopit to co všechno umíme, děláme a jak Vám to nabídnout. V podstatě se poslední skoro již 4 roky geograficky pohybuji mezi Novým Zélandem, Austrálií a Evropou a oborově stále nejvíce v cestovním ruchu, marketingu, v IT - informačních technologiích, grafice, fotografii, novinařině, poradenství a konzultačních činností. Avšak s ohledem na podnikatelské projekty našich klientů se mnohem hlouběji dostáváme k problematice EXPORTU, IMPORTU a mezinárodního obchodu vůbec, zahraničních investic, zakládání zahraničních firem, k exportu českých pivních technologií - stavby minipivovarů a pivních lázní atd atd. Naši klienti jsou vesměs lidé nebo firmy, které v zahraničí chtějí nejen cestovat, ale i začít pracovat nebo podnikat. My jim pomáháme najít a zprostředkovat jejich trhy, zorganizovat jejich cesty a komunikovat jejich služby.

Co máme nového?

- Jako novinku Vám nabízíme komplexní zajištění "Tématických cest kolem světa na míru". Jedná se o zajištění cest zejména pracovních, zaměřených na různé oblasti vašeho podnikání, ale i cest soukromých. Každý z nás má svá témata, která ho zajímají - létání, jachting, příroda, památky, lidé, film, historie, architektura kterým dokážeme vaší cestu uzpůsobit. Cestu uzpúsobíme vašemu rozpočtu, poradíme Vám jak letět, zajistíme veškeré formality, rezervujeme ubytování, vstupy na akce a další služby na cestě. Při organizaci spolupracujeme s předními českými i světovými CK. :-)

Co jsou jsou Self/share drive cesty?

- Self/share drive cesty jsou cesty s vlastní dopravou nebo s dopravou, kde se o náklady na ní dělíte s dalšími lidmi, kteří s vámi cestují stejným směrem a ve stejném čase. Vy si vyberete destinaci a my vám pro ní zajistíme ideální dopravu a kompletní itinerář šitý na míru, rezervace ubytování, tipy ny výlety atd. Pokud se budete chtít dělit o náklady na dopravu s dalšími cestovateli, jsme schopni vám pomoci tyto lidi dát dohromady :-).    

Co jsou Projekty na míru?

- Pomůžeme vám v zahraničí najít konkrétní trhy a vaše potencionální obchodní partnery;

- Zorganizujeme vaše cesty, transfery, půjčení aut, schůzky, tlumočení, fakultativní program; I když se hlavně specializujeme na Nový Zéland, Austrálií a Jížní Tichomoří, nově jsme do našeho portfolia přidali Norsko a Skandinávii a cizí nám není ani Kanada, Spojené státy a většina Asie.

- Navrhneme vaší místní marketingovou komunikaci.

 Kdo jste naší klienti? Pracujeme velice individuálně s každým z Vás:

- Firmy a podnikatelé - chcete rozjet své projekty na nových trzích v Austrálii a na Novém Zélandu? Pomůžeme vám s analýzou trhu, s organizací vaší pracovní cesty, schůzek a doprovodného programu;

- Cestovní kanceláře a Touroperátoři - hledáte nové bezpečné trhy, potřebujete napsat nové zájezdy, zajistit rezervace nebo zajistit specifické cesty pro vaše individuální klienty? Jsme tady pro vás. Disponujeme vynikající znalostí celé řady zemí a problematiky produkce a organizace cest, rozsáhlou fotobankou, personálním zázemím cestovatelů a průvodců.

- Senioři, lidé se zdravotním omezením, lidé hledající specifické aktivity a lidé na pracovních cestách v zahraničí.      

S vaší poptávkou a dotazy nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás :-) 

Ředitel společností Tomáš Harabiš a Tým VK a STS

 

Kalendář akcí

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
Katalogy ke stažení
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.