čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny

Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny

zobrazeno: 304649× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Konferenční servis, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Se zvířaty, Na hradech a zámcích, Pro školy a děti, Na hradě Štramberku, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hostýnské vrchy, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Kopřivnice, Moravskoslezské Beskydy, Nošovice, Ostrava, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice

Poptávka

Fakulta aktivit, pastevectví, letectví, Fakulta Valašských her a sportů, Fakulta pálení a slivovicových věd, extrémní valašské horské manévry atd. atd. Studium na Valašské královské univerzitě je jedna velká zábava od rána do večera. Účastníci "studia" se rozdělí do skupin "studentů", obdrží "studijní materiály" (indexy apod.) a "studují" jednotlivé fakulty. Během studia musí splnit řadu zábavných, ale i obtížných úkolů, za které získají "kredity" - body, za které jsou pak nakonec odměněni univerzitními diplomy a cenami. Studium na Valašské královské univerzitě má řadu vzrušujícíxh a překvapivých forem a určitě se při něm nebudete nudit!  

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Obsah studia jak již úvod napovídá, může být velice pestrý. Záleží opravdu na tom co chcete a kolik je váš rozpočet. Jelikož naše nabídka je opravdu velice široká, pokusíme se zde specifikovat scénář studia na VKU, který si vybíráte nejčastěji:

- Pozvánky na akci/program/zájezd "studium na VKU". Kompletně graficky zpracujeme v souladu s Vašim design manuálem, vytiskneme a případně i rozešleme. Na příklad pozvánky se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

- Doprava. Tu si k nám většinou zajišťujete sami, ale není pro nás problém se Vám o ní postarat. Zajistíme Vám letenky, transfery z letiště, dopravu v průběhu Vašeho programu dle potřeby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými dopravci a máme i svůj vlastní vozový park.

- Ubytování dle Vašich představ a možností. Spolupracujeme se stovkami hotelů, známe je a jsme schopni Vám vytipovat ty nejvhodnější. Linky na některé z nich uvádíme zde:

Čeladná - Hotel Miura**** http://www.miura.cz/; Hotel&Garden u Holubů*** www.uholubu.com;

Nový Hrozenkov - Horský hotel Kohútka*** www.kohutka.cz;

Ostrava - Hotel Zámek Zábřeh**** http://www.zamek-zabreh.cz/; Hotel Mamaison**** http://www.mamaison.com/; Hotel Park inn**** http://www.parkinn.cz/hotel-ostrava;

Rožnov p. R. - Hotel Relax*** http://www.hotelrelax.cz/; Hotel Eroplán**** http://www.eroplan.cz/;

Štramberk - Hotel Roubenka*** http://www.roubenkahotel.cz/; Hotel Štramberk****+stylové chaloupky Relaxu v podhůří Beskyd*** www.relaxvpodhuri.cz; Hotel Šipka*** www.hotelsipka.cz/; Hotel Gong**** http://www.hotel-gong.cz/;

Trojanovice - Hotel Troyer**** www.troyer.cz; Hotel Ráztoka*** www.raztoka.cz;

Velké Karlovice - Soláň - Hotel Soláň*** http://www.hotelsolan.cz/; Horský hotel Tatra http://www.hoteltatra.cz/; Hotel Lanterna****, Hotel Horal***, Horel Galik** http://www.valachy.cz/;

Další tipy na ubytování Vám zašleme na základě Vaší poptávky. A nemusí to být ubytování jen v hotelech. Zajistíme Vám i ubytování v přírodě od horských chat a srubů až po stany nebo přespání "pod širákem".

 - Program/aktivity. Nejraději máte vyvážený mix práce, adrenalinu, zábavy a relaxace. Při tvorbě a realizaci programu vašeho "studia" spolupracujeme se stovkami prověřených poskytovatelů služeb. Služby pouze nepřekupujeme, ale pomocí našich nápadů z nich vytváříme zábavné programy. Díky tomu můžete například absolvovat "Honbu za Štramberským pokladem", projížďky v závodních vozech Loprais Tatra Teamu či "studovat" na  Fakultě pálení a slivovicových věd... nebo se stát občanem Valašského království.

Další nejčastější aktivity, které si vybíráte do vašeho programu studia jsou:

 - Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii;

Projížďky na čtyřkolkách;

Sjezdy na terénních koloběžkách nebo kolech;

Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron;

Paraglidingové tandemové lety pro skupiny;

Slaňování ze Štramberské Trúby;

a nebo jiné, které si můžete vybrat na tomto našem serveru www.smarttourism.cz nebo poptat přes náš poptávkový formulář.

Catering/Raut/jídlo - zajišťujeme podle charakteru a místa zvoleného programu. Zajistíme luxusní raut nebo grilování či opékání špekáčku u nás na Štramberské Trúbě nebo někde v přírodě;

Moderování - Spolupracujeme jak s cenově dostupnějšími lokálními moderátory, tak s profesionály, které pravidelně slýcháváte z českých rádií, vídáváte v televizi nebo potkáváte na sportovních, kulturních či zábavných akcích.

Hudbu -Víme, že žádná správná akce se bez dobře vybrané muziky a kvalitního zvuku neobejde. Při našich programech spolupracujeme s řadou jak místních tak populárních kapel a hudebních seskupení všech možných žánrů (cimbálové muziky, dechovky, folkové, folkrockové, rockové kapely apod.). Ke kvalitní hudbě patří samozřejmě i kvalitní zvukaři. Dle specifických požadavků či finančních možností vaší akce vám nabídneme nejvhodnější zvukové řešení od reprodukované hudby, DJ až po ty nejnáročnější živé kapely. Zajišťujeme zvučení jak velkých akcí, jako jsou festivaly a koncerty tak i malých firemních či společenských programů a akcí, konferencí či přednášek.

Fotografické služby - Chcete vaší akci zdokumentovat? Potřebujete zajímavé fotografie pro svou prezentaci? Nabízíme vám fotografování vašich akcí našimi profesionálními fotografy. Uděláme výběr a obrázky vám vypálíme na CD či DVD i s vaším reklamním potiskem. Naše společnost také za 11 let své existence disponuje vlastní fotobankou s širokým archivem fotografií, který můžete využít při tvorbě vašich grafických materiálů.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Nemusíte se bát. Charakter a náročnost programu vždy uzpůsobujem Vašim přáním a schopnostem. Jednotlivci však musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Celkový čas:

Délku programu/zájezdu uzpůsobujem vašim požadavkům. Jsme schopni ho připravit na několik hodin i několik dnů a nocí. Nejčastěji však trvá 1 – 3 dny.

Počet účastníků:

Od jednoho až do sta. Většinou však pracujeme se skupinama od 10 do 70 osob.

Diváci:

Nemusíte se účastnit všeho a u aktivit, které Vám zrovna moc nesedí se můžete klidně jen dívat.

Oblečení, vybavení:

Na aktivity doporučujeme vhodné sportovní pohodlné oblečení, pevnou obuv (tenisky, trekové boty). V zimě je potřeba se obléci na zimu, v létě zase na léto...

Sezóna:

Těšíme se na Vás 365 dní v roce ! Program pro Vás uzpůsobíme možnostem toho či onoho ročního období.

Počasí:

Program studia připravujeme tak aby se dal realizovat za každého počasí. Vždy k němu zpracováváme i mokrou variantu.

Kdy objednávat:

Optimálně aspoň 14 dní předem ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Jakékoliv speciální přání máte, neváhejte nám o ně napsat. I přes šíři naší nabídky v ní nemáme určitě vše. 

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Paintball a jeho strategie, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Dětská narozeninová párty, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Livecooking, Valašská svatba, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Interiérová LED a UV show , Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Štramberk pro filmaře, Emigrace do Valašského království, Honba za Štramberským pokladem, Cesta z města, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Konferenční servis, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Sportovní lezení, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Horolezcem na zkoušku, Na vodě za vodou, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Aquashow - aquazorbing show, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Den v dakarském bivaku, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Životní jízda - škola spolujezdce, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Velká romantická jízda, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Svatba na Zámku Holešov, Skijoring s husky, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Paintball s profesionálním trenérem, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Štramberská hradní akademie pro děti, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Aquazorbing všemi způsoby , Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Psí spřežení - mushing pro děti, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Šermířská pohádka, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Večerní zábava s programem TITANIC, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Ledolezení, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Boj podle scénáře - Painball, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Teambuilding na čtyři způsoby, Pasování na občany Valašského království, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Valašské zážitky pro všechny smysly, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., To nej z pod Lysé hory, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Casino Royale, Netradiční návštěva království slivovice, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem

Emigrace do Valašského království, Castrol

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Exkurze do Distillery landu Rudolfa Jelínka

Studium na VKU, LG II

Studium na VKU - EDsystem

Studium na VKU - LG

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil

Emigrace do VK, Eset Style

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Jak vypadá Studium na Zážitkové univerzitě v Karviné?

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You

Zimní studium na VKU - Dalkia, Hotel Troyer

Valašské hry na hotelu Relax 3.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

Valašské hry - ČMSS, Trojanovice

Pasování na občany VK, Microsoft

Valašské hry ČSOB

Studium na VKU Arcelor Mittal

Studium na VKU ITC Travel

Studium na VKU, TATRABANKA

Valašské hry na Javorovém vrchu 22.6.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

RETIGO - Emigrace do Valašského království

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.