čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Emigrace do Valašského království

zobrazeno: 248226× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Všech chutí, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Na hradech a zámcích, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Brumov-Bylnice, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašská Bystřice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy), Vizovice, Všemina, Vsetín

Poptávka

Vážení občané, nemáte rádi české politiky? Emigrujte z České republiky! Valašské království Vám opět otevřelo své hranice, zliberalizovalo svou imigrační politiku a příjmá nové zájemce o občanství!  Představujeme Vám možnosti, jak získat občanství přátelské a přívětivé země!

Království Valachů najdéte na severní a východní Moravě. Stačí vystúpiť na památnú horu Radhošť a uvidíte ho celé. Na slunka východě hraničí se Slovenskem; stačí sa edem přejíť chodníkom po hřebeni Javorníků a Bílých Karpat, to je hranica. Na severu súsedí Valašsko s Lachy a s jejich městy Frýdek a Místek a též s Novým Jičínem, Příborem. Tam, kde zapadá slunko, sa hory nížá; za Hostýnem už přechoďá k bohatému súsedovi, na Hanú. Ešče věcéj na jih, při Zlíně, Vizovicách a miškářských dědinách kolem Slavičína sú súsedy Valachů moravští Slováci a Luhačovské Zálesí. Tož tak!

nájvětšímu majetku Valachů patřá jejich zvyky, mudrosloví, pěsničky a tance a ta nájlepší slivovica.

Podívejte se na instruktážní video:

 

 

Varianty a ceny:

Cena emigracese odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme Vám připravit programy na cenu i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Plánujete individuální či skupinový útěk z České republiky? Případně nejdříve jen návštěvu, akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd, do Valašského království? Potřebujete pomoci s organizací vašeho programu? Standardním obsahem "imigračního programu" - návštěvy, cesty, zájezdu, dovolené či pobytu, jsou tyto položky:

Doprava. Tu si k nám většinou zajišťujete sami, ale není pro nás problém se Vám o ní postarat. Zajistíme Vám letenky, transfery z letiště, dopravu v průběhu Vašeho programu dle potřeby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými dopravci a máme i svůj vlastní vozový park.

Ubytování dle Vašich představ a možností. Spolupracujeme se stovkami hotelů, známe je a jsme schopni Vám vytipovat ty nejvhodnější. Linky na některé z nich uvádíme zde:

Čeladná - Hotel Miura**** http://www.miura.cz/; Hotel&Garden u Holubů*** www.uholubu.com;

Nový Hrozenkov - Horský hotel Kohútka*** www.kohutka.cz;

Ostrava - Hotel Zámek Zábřeh**** http://www.zamek-zabreh.cz/; Hotel Mamaison**** http://www.mamaison.com/; Hotel Park inn**** http://www.parkinn.cz/hotel-ostrava;

Rožnov p. R. - Hotel Relax*** http://www.hotelrelax.cz/; Hotel Eroplán**** http://www.eroplan.cz/;

Štramberk - Hotel Roubenka*** http://www.roubenkahotel.cz/; Hotel Štramberk****+stylové chaloupky Relaxu v podhůří Beskyd*** www.relaxvpodhuri.cz; Hotel Šipka*** www.hotelsipka.cz/; Hotel Gong**** http://www.hotel-gong.cz/;

Trojanovice - Hotel Troyer**** www.troyer.cz; Hotel Ráztoka*** www.raztoka.cz;

Velké Karlovice - Soláň - Hotel Soláň*** http://www.hotelsolan.cz/; Horský hotel Tatra http://www.hoteltatra.cz/; Hotel Lanterna****, Hotel Horal***, Horel Galik** http://www.valachy.cz/;

Další tipy na ubytování Vám zašleme na základě Vaší poptávky. A nemusí to být ubytování jen v hotelech. Zajistíme Vám i ubytování v přírodě od horských chat a srubů až po stany nebo přespání "pod širákem".

Program/aktivity. Při tvorbě a realizaci programu vaší "emigrace" k Vám přistupujeme velice individuálně.  Na základě vašich přání a možností vytváříme "zábavné emigrační programy" na míru, díky kterým úspěšně emigrují skoro všichni zájemci! Přijímací řízení může mít podobu například "Honby za Štramberským pokladem" nebo "studia" na  Fakultě pálení a slivovicových věd... Další nejčastější aktivity, které musíte absolvovat, abyste prošli emigračním řízením jsou:

Slaňování ze Štramberské Trúby;

- Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron;

 - Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii;

Projížďky na čtyřkolkách;

- Sjezdy na terénních koloběžkách nebo kolech;

- Paraglidingové tandemové lety pro skupiny;

a nebo jiné, které si můžete vybrat na tomto našem serveru www.smarttourism.cz nebo poptat přes náš poptávkový formulář.

Pokud na základě aktivit v emigračním procesu prokážete vaši způsobilost stát se občanem Valašského království, čaká vás na závěr programu slavnostní ceremoniál "Pasování na občany Valašského království"  

Catering/Raut/jídlo - zajišťujeme podle charakteru a místa zvoleného programu. Zajistíme luxusní raut, grilování selete nebo třeba i "Sežrání mamuta - hostinu jako v pravěku". O emigranty je u nás dobře postaráno!

Hudba -Víme, že žádná správná akce se bez dobře vybrané muziky a kvalitního zvuku neobejde. Při našich programech spolupracujeme s řadou jak místních tak populárních kapel a hudebních seskupení všech možných žánrů (cimbálové muziky, dechovky, folkové, folkrockové, rockové kapely apod.). Ke kvalitní hudbě patří samozřejmě i kvalitní zvukaři. Dle specifických požadavků či finančních možností vaší akce vám nabídneme nejvhodnější zvukové řešení od reprodukované hudby, DJ až po ty nejnáročnější živé kapely. Zajišťujeme zvučení jak velkých akcí, jako jsou festivaly a koncerty tak i malých firemních či společenských programů a akcí, konferencí či přednášek.

Fotografické služby - Chcete vaší akci zdokumentovat? Potřebujete zajímavé fotografie pro svou prezentaci? Nabízíme vám fotografování vašich akcí našimi profesionálními fotografy. Uděláme výběr a obrázky vám vypálíme na CD či DVD i s vaším reklamním potiskem. Naše společnost také za 15 let své existence disponuje vlastní fotobankou s širokým archivem fotografií, který můžete využít při tvorbě vašich grafických materiálů.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Emigrace do Valašského království je určena všem osobám starším 18 let bez rozdílu rasy, pohlaví a náboženské příslušnosti mimo ČESKÉ POLITIKY! Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Celkový čas:

Obvykle se jedná o dvou až třídenní program. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám a možnostem.

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou místa, kde bude vaše emigrace probíhat. Ideální jsou skupiny mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani emigraci pro menší či větší počet zájemců.

Oblečení, vybavení:

Každý zájemce o občanství, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Emigrovat můžete kdykoliv. Naše imigrační úřady, konzuláty a ambasády jsou vám k dispozici celoročně.

Počasí:

Emigruje se za každého počasí. Když je NEČAS, tak víc než obvykle!

Kdy objednávat:

Čím dřív, tím líp. Alespoň několik dní předem. Před emigrací je potřeba vyplnit údaje do pasů VK a domovských listů. V urgentních případech jsme však schopni reagovat do několika hodin a uděláme maximum pro to, abyste získali občanství Valašského království.

Doplňkové služby/programy:

Emigrace do Valašského království se za 16 let stala téměř nedílnou součástí vyvrcholení řady akcí v Beskydech a na Valašsku a je vhodné ji kombinovat s jakoukoliv aktivitou či programem ve Valašském království. Obzvlášť zábavná je kombinace se Studiem na fakultě pálení a slivovicových věd VKU. Každého emigranta je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Reference

Další produkty

Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Netradiční návštěva království slivovice, Aquashow - aquazorbing show, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Interiérová LED a UV show , Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Pasování na občany Valašského království, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Boj podle scénáře - Painball, Livecooking, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Štramberk pro filmaře, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Šermířská pohádka, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Honba za Štramberským pokladem, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, To nej z pod Lysé hory, Životní jízda - škola spolujezdce, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Sportovní lezení, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Valašská svatba, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Casino Royale, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Zorbujeme ve dne v noci! , To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Paintball s profesionálním trenérem, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Den v dakarském bivaku, Štramberská hradní akademie pro děti, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Na vodě za vodou, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Cesta z města, Svatba na Zámku Holešov, Paintball a jeho strategie, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Aquazorbing všemi způsoby , Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Teambuilding na čtyři způsoby, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Večírek s vůní slivovice, Horolezcem na zkoušku, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Večerní zábava s programem TITANIC, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Valašské zážitky pro všechny smysly, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína

Reference

22.6.2013 · Pavel Vokatý - RETIGO

Pane Harabiši, ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat za bezvadnou akci, z které byli a doufám, že ještě jsou, všichni naši partneři a kolegové nadšení. Všechno vyšlo dle našich představ.... Díky a přeji mnoho dalších povedených akcí. PS: Olin neměl chybu. S pozdravem/Best regards

Emigrace do Valašského království, Castrol

Pasování na občany VK, Continental, 24.5.2012

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Studium na VKU, LG II

Studium na VKU a pasování - DEZA 22.10.2008

Studium na VKU - EDsystem

Studium na VKU - LG

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil

Emigrace do VK, Eset Style

Pasování na občany VK 23.4.2009 Merck Pharma

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You

Pasování na občany VK, hotel Troyer 4.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

International meeting AKU Italia - Štramberk

Pasování na občany VK, hotel Troyer 9.6.2010

Pasování na občany VK, hotel Troyer 28.6.2010

Pasování na občany VK, Microsoft

Pasování MBG Group 15.1.2011

Studium na VKU Arcelor Mittal

Pasování na Valachy - Schott 8.9.2011

Rodinné centrum, Emigrace do VK

Pasování Pustevny OSU 19.4.2012

Pasování na občany Vk, Refrasil

Exodus do Valašského království – Štramberk, 14.4.2012

Emigrace do VK, Štramberk, 15.06.2012

Setkání „burianovců“ ve Štramberku, 29.6.2012

BIKE FUN INTERNATIONAL, Emigrace do VK, 24.10.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

Wustenrot - Studium na VKU a pasování na občany Valašského království

MATADOR - Pasování na občany Valašského království

NESTLÉ - Pasování na občany Valašského království

RETIGO - Emigrace do Valašského království

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.